Stylizacja paznokci

Nowoczesna stylizacja paznokci, czyli piękne dłonie każdego dnia

Zadbane dłonie i wystylizowane paznokcie są prawdziwą wizytówką każdej kobiety. Ich doskonały wygląd zapewnią zabiegi dostępne w naszym salonie – manicure żelowy, hybrydowy, a także usługa przedłużania paznokci. W kwestii takiej, jak stylizacja paznokci, Katowice oferują profesjonalne zabiegi kosmetyczne dostępne w Beauty Perfect. Oferujemy nowoczesne, profesjonalne metody, odpowiednie przygotowanie do zabiegu i dbałość o najdrobniejszy detal.

Manicure żelowy

Zdobienie paznokci metodą żelową sprawdzi się w przypadku osób, które oczekują trwałego oraz spektakularnego efektu. Technika okazuje się pomocna w sytuacji, gdy płytka wykazuje tendencję do pękania, jest cienka i krucha. Metoda stanowi dobrą alternatywę dla długich kuracji odbudowujących, gwarantując natychmiastowy rezultat wizualny. Dzięki swojej wytrzymałości okaże się idealnym wyborem na dłuższe wyjazdy, jak również wtedy, kiedy nie chcemy martwić się o konieczność codziennej pielęgnacji.

Paznokcie żelowe wykonuje się na naturalnej płytce lub też korzysta ze specjalnej formy w przypadku potrzeby przedłużenia wolnego brzegu. Po naniesieniu produktu, dłoń zostaje umieszczona w lampie LED lub UV, dzięki czemu żel utwardza się, gwarantując trwały, elegancki wygląd. Pod względem kolorystycznym wybór jest niemal nieograniczony - nasi styliści oferują możliwość skorzystania z szerokiej palety barw, ich cieniowanie oraz stworzenie wzorów na życzenie.

Manicure hybrydowy

Ten rodzaj stylizacji paznokci stanowi połączenie trwałości żelu oraz naturalnego rezultatu, który zapewnia tradycyjny lakier. Dzięki tej technice uzyskać można cienki i odporny na uszkodzenia manicure. Efekt utrzymuje się nawet do 3 tygodni, a paznokcie pozostają błyszczące, odporne na odpryskiwanie czy zadrapania. Co więcej, nie tracą swojego połysku w miarę upływu kolejnych dni tak, jak dzieje się to w przypadku klasycznych lakierów. Popularna hybryda zapewnia też możliwość wykonania różnego rodzaju zdobień - od manicure francuskiego, po barwne wzory.

Manicure hybrydowy to optymalne rozwiązanie dla kobiet ceniących swój czas. Gdy tylko pojawi się zauważalny odrost, można bezpiecznie usunąć lakier w gabinecie i od razu nałożyć nową warstwę. Profesjonalnie przeprowadzony manicure hybrydowy nie powoduje uszkodzeń płytki i może być regularnie powtarzany.

Przedłużanie paznokci

W naszym salonie wykonujemy również zabiegi przedłużania paznokci za pomocą bezpiecznych oraz efektownych technik. Zabieg wskazany jest u osób, które mają problem z utrzymaniem optymalnej długości paznokci, borykają się z ich łamliwością lub powolnym wzrostem. Płytka paznokcia zostaje odpowiednio przygotowana - oczyszczona oraz poddana zabiegom pielęgnacyjnym. Następnie na paznokieć nakłada się żel, który dobrze przylega do powierzchni, tworząc spektakularny efekt. Ostatni krok to piłowanie płytki, dzięki któremu nowy paznokieć przybiera pożądany kształt, a także malowanie.

Zapraszamy do rezerwacji terminu na wymarzoną stylizację paznokci.