Portfolio

About Us image

Nasza firma posiada wiedzę i doświadczenie w służbie najlepszych rezultatów i efektów pracy oraz dbałość o szczegóły i dokładność.

Instytut piękna Beauty Perfect położony w centrum Katowic oferuje szeroki wachlarz usług estetycznych stworzonych zarówno dla kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku.

Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.

Konfucjusz

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, co stanowi gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług. W swojej pracy kładziemy szczególny nacisk na zadowolenie każdego klienta. Oferujemy państwu zabiegi estetyczne w miłej atmosferze. Serdecznie zapraszam państwa do mojego gabinetu zlokalizowanego w Katowicach, wyposażonego w nowoczesny sprzęt. Dzięki profesjonalnym i bezpiecznym zabiegom pielęgnacyjnym, kosmetycznym i estetycznym pomagamy poprawić wygląd skóry twarzy i skóry oraz odkryć jej piękno i naturalny blask. Swoje usługi wykonujemy w miłym i przyjaznym otoczeniu w oparciu o wysokiej jakości kosmetyki i nowoczesne zaawansowane technologie dostosowane do indywidualnych potrzeb.

W naszym gabinecie podstawa Usług to makijaż permanentny Zabieg ten wykonuje Alicja Biegańska pasjonatka estetyki Makijaż permanentny to jej wielka pasja. Jest wykwalifikowaną linergistką, specjalistą w dziedzinie Estetyki twarzy oraz pielęgnacji cery Specjalizuję się w pigmentacji brwi, makijażu permanentnym oczu i ust Makijaż dopasowuje do cery, koloru włosów, oczu. Nasze klientki najchętniej wybierają pigmentację, która upiększa ich naturalny wygląd, przykładowo metodą pudrowe ombre lub usta technika aquarelle Nie wykonujemy makijaży typu „tatuaż”
Zapraszamy do kontaktu tel 736 871 008