Opalanie

Perfekcyjna opalenizna z naszymi kosmetykami!

Na pewno przed każdym opalaniem w solarium, zastanawiacie się, jak uzyskać piękną i perfekcyjną opaleniznę. Aby uzyskać taką opaleniznę, a w dodatku trwałą i równomierną, należy opalać się stopniowo, etapami i z zachowaniem odpowiednich zasad ochrony i pielęgnacji skóry.

Perfekcyjna opalenizna w kilku krokach? To możliwe!

- poproś obsługę, aby doradziła Ci dobór urządzenia

- pamiętaj, że lepsze są krótsze seanse niż jeden dłuższy

- nie przesadzaj z czasem opalania, nie wymuszaj opalenizny

- daj skórze odpocząć między seansami około 48 h

- dbaj o odpowiednie nawilżenie skóry, zarówno od środka (pij dużo wody), jak i od zewnątrz (balsamuj się przed i po opalaniu)

- używaj balsamu, który poza wzmocnieniem opalenizny, zadba o kondycję Twojej skóry

Bronzery

Bronzery to kosmetyki, których zadaniem jest pogłębianie opalenizny i nadawanie jej naturalnie pięknego, brązowego odcienia. Dzieje się to za sprawą substancji brązujących, które na skutek reakcji z aminokwasami w naskórku przyczyniają się do nadania jej ciemnego odcienia. Nasze bronzery bogate są w substancje nawilżające i odżywiające skórę, np. kwas hialuronowy, masło z mango, olejek makadamia, ekstrakt z aloesu, itp. Zawierają także substancje przeciwstarzeniowe, ujędrniające i antycellulitowe, np. Matrixyl 3000TM, kolagen i kofeina. Dzięki temu, po ich zastosowaniu skóra jest nie tylko aksamitnie gładka i zdrowo opalona, ale także napięta i elastyczna. Do naszych bronzerów należą: Tanning Serum, Black Porcelain, Ultime, Amuse, No5 Black, Mega Bronzer, Impress, Sweet Cappuccino Dream, Milk Chocolate Delight, Sexy Legs, Black Praline, Black Caviar, Black Cashmere.

Zalecenia

Przed opalaniem:

Złuszcz i nawilż skórę 24 godziny przed nałożeniem samoopalacza, zwracając szczególną uwagę na łokcie, kolana, kostki i inne problematyczne, suche miejsca

Ogól się co najmniej 48 godzin przed opalaniem dzięki temu dasz swoim porom wystarczająco dużo czasu, aby mogły się zamknąć. w przeciwnym razie w miejscu porów mogą pojawić się kropki.

Nie używaj kosmetyków nawilżających, perfum, dezodorantów ani makijażu w dniu aplikacji te produkty mogą tworzyć na Twojej skórze barierę, która powstrzymuje aktywatory opalania przed równomiernym uwalnianiem koloru.

Po opalaniu:

Załóż ciemne, luźne ubrania ciasne ubrania lub bielizna mogą spowodować powstanie śladów. nie zakładaj ciasnych butów.

Po zastosowaniu samoopalacza zadbaj o codzienne nawilżanie skóry używaj balsamu brązującego aby utrwalić opaleniznę i zachować ją na dłuższy czas.

Po upływie 5 dni codziennie złuszczaj skórę delikatnym peelingiem w ten sposób ułatwisz jej nawilżanie i doskonale odżywisz naskórek, dzięki czemu Twoja opalenizna będzie schodzić w naturalny sposób, bez pozostawiania plam.

Dlaczego Onyx?

Jest wiele firm oferujących balsamy po opalaniu. Jednak my jesteśmy wyjątkową. Dlaczego?

Najwyższej jakości profesjonalne kosmetyki przeznaczone do opalania w solarium.

Gwarancja uzyskania efektu pięknej opalenizny.

Dbałość o świetną kondycję oraz młody wygląd skóry dzięki specjalnie wyselekcjonowanym składnikom.

Nie tylko balsamy do opalania w solarium, ale również linia profesjonalnych płynów do opalania natryskowego, ale również rewolucyjne rozwiązania do opalania na słońcu oraz pielęgnacji ciała po opalaniu.

Formuły pełne innowacyjnych kompleksów maksymalizujących opaleniznę i odżywiających skórę, dzięki którym wykorzystujecie 100% czasu przeznaczonego na opalanie.

Produkty spełniające najbardziej restrykcyjne normy kosmetyczne, poddawane licznym badaniom zapewniają bezpieczeństwo i satysfakcję z ich stosowania.

Koszt opalania 69 zł połowa ciała i 130 zł całe ciało - trwałość do 10 dni