Szkoleniowiec: +48 736 871 008
Recepcja: +48 518 392 778
beautyperfect@onet.eu

Przedłużanie rzęs

metody objętościowe 4-8 D

PRZEDŁUŻANIE RZĘS

Chcesz mieć oszałamiająco długie, grube i podkręcone rzęsy bez tuszowania? Chcesz by Twoje spojrzenie nabrało głębi? Chcesz kusić spojrzeniem?

Jeśli tak to z pewnością zabieg dla Ciebie!

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 4D do 8D

Ta technika polega na doklejaniu pojedynczych rzęs do każdej rzęsy naturalnej na całej jej długości w formie kępek wykonanych ręcznie
Do wykonania zabiegu stosowane są jedynie markowe rzęsy oraz profesjonalne kleje do rzęs posiadające certyfikaty najwyższej, jakości. Metoda ta gwarantuje długotrwały efekt zabiegu — prawidłowo aplikowane rzęsy nigdy się nie odklejają, lecz wypadają z rzęsą naturalną (zgodnie z jej cyklem życia). Metoda pozwala na pogrubienie i zagęszczenie nawet o pięćdziesiąt procent. Dostępne są różne grubości i długości, które dobierane są przez stylistkę indywidualnie dla każdej Klientki. Efekt po zabiegu jest zniewalający. Przedłużone i zagęszczone rzęsy wyglądają bardzo naturalnie, ale jednocześnie podkreślają każde spojrzenie.

Kto decyduje się na przedłużanie rzęs?

Z zabiegu przedłużania rzęs korzystają przede wszystkim osoby, które nie mają czasu na wykonanie makijażu oka, a chcą wyjść z domu z kompletnym makijażem. Mogą z tego zabiegu skorzystać także osoby których naturalne rzęsy są bardzo krótkie i rzadkie. Wiele kobiet decyduje się na ten zabieg ze względu na zbliżającą się ważną okoliczność, np. ślub, studniówka, czy sylwester. Jest to także niezwykle wygodne podczas wakacji, urlopów, gdzie większość z nas rezygnuje z malowania, a tusze wodoodporne nie sprawdzają się.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

Rzęsy utrzymują się około sześciu — ośmiu tygodni i wypadają zgodnie z biologicznym rytmem wzrostu naturalnych rzęs (naturalny cykl wzrostu włosków rzęs wynosi 60 – 90 dni). Dla utrzymania odpowiedniej długości i zagęszczenia rzęs, zaleca się zabieg uzupełnienia, co 2– 4 tyg, gdyż w trakcie zabiegu nie jest się w stanie precyzyjnie określić w jakiej fazie wzrostu jest aktualna rzęsa. Syntetyczne rzęsy przyklejane są na włoski o średniej długości, aby wykluczyć obciążenie rzęs nowo rosnących. Secret Lashes to metoda, która zakłada możliwość długoterminowej stylizacji rzęs. Włoski przyklejane tą metodą są odporne na wodę.

Czy po założeniu rzęs MLASHES można używać tuszu?

Efekt zabiegu jest tak spektakularny, że zdecydowana większość Klientek rezygnuje ze stosowania maskary. Jeżeli jednak Klientka ma potrzebę stosowania tuszu, powinien on być beztłuszczowy. Resztę makijażu oka wykonuje się bez zmian, tylko do demakijażu należy stosować removery beztłuszczowe lub płyny micelarne. Przedłużone rzęsy są wodoodporne, więc bez obaw można korzystać z sauny lub basenu. Czy rzęsy firmy Secret Lashes osłabiają naturalne włoski ?

Rzęsy MLASHES nie osłabiają w żaden sposób włosków naturalnych. Rzęsy syntetyczne można nosić długotrwale, nawet przez kilka lat. Istotny jest fakt, iż rzęsy Secret Lashes są wyjątkowo lekkie i nie są przytwierdzane do włosków, które są zbyt „młode”.

Czy można usunąć rzęsy samodzielnie?

Nigdy nie należy zdejmować rzęs samodzielnie. Jeśli z jakiegoś powodu Klientka chce usunąć syntetyczne włoski musi to zrobić profesjonalnie w gabinecie, mamy wtedy gwarancję nieuszkodzenia naszych naturalnych rzęs.

Czy zabieg mogą wykonać osoby ze skłonnością do alergii i wrażliwymi oczami ?

Tak. Klej, który jest stosowany w metodzie jest hypoalergiczny. Dodatkowo należy pamiętać, że w tej metodzie klej nie ma kontaktu ze skórą. Rzęsy są przyklejane ok. 1 – 2 mm od skóry powiek. Zabiegowi mogą się poddać osoby noszące soczewki (na czas zabiegu soczewki należy wyjąć, bezpośrednio po skończonym zabiegu można je ponownie założyć).

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs?

  • stany zapalne spojówki i oka
  • jaskra
  • infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze oka lub jego bezpośredniej okolicy
  • zaćma
  • zespół suchego oka
  • retynopatia cukrzycowa

Do zabiegu kwalifikuje stylistka po przeprowadzeniu szczegółowej konsultacji!

Na czym polega wyjątkowość metody Secret Lashes ?

Metoda Secret Lashes swoją wyjątkowość zawdzięcza wysokiej, jakości rzęsom i klejowi.
Rzęsy mają anatomiczny kształt, zwężają się ku końcowi i są podobnie wygięte jak rzęsy naturalne.
Wykonane z syntetycznego jedwabiu, lśniące włoski są wyjątkowo lekkie i elastyczne, dzięki czemu nie obciążają rzęs i powiek.
Klej stosowany przez MLASHES jest najtrwalszym preparatem dostępnym na rynku w tej kategorii. W kontakcie z rzęsami, klej nie zbryla się i pozostaje niewidoczny przy jednoczesnej trwałości spojenia włosków. Warto zaznaczyć, że wykonując zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs metodą Secret Lashes oddajesz swoje rzęsy w ręce fachowych stylistek posiadających ogromne doświadczenie w tego rodzaju zabiegach.

Ile czasu trwa zabieg?

W zależności od ilości aplikowanych rzęs pierwszy zabieg trwa ok. 2 – 3 h. Zabiegi uzupełniania trwają ok. 1,5 h.

Zalety zabiegu:

  • wygoda – efekt przedłużania utrzymuje się nawet do 8 tygodni, podczas których możesz zrezygnować z malowania rzęs
  • wyraziste spojrzenie – dzięki przedłużaniu rzęs 4-8 D
  • Twoje oko stanie się optycznie powiększone i nabierze kontrastu