Regulacja brwi

Idealne, regularne, dopasowane do koloru włosów brwi to marzenie niejednej kobiety, codziennie mierzącej się z koniecznością wykonywania makijażu oczu. Często nie jest to prosta czynność i aby uzyskać naprawdę ładny efekt, trzeba mieć doświadczenie oraz umiejętności, ponieważ łatwo można przesadzić z kolorem lub depilacją.

Regulacja brwi Katowice

Chcąc mieć piękne, podkreślające urodę brwi, warto skorzystać z usług doświadczonego gabinetu kosmetycznego. W kwestii takiej jak profesjonalna regulacja brwi, Katowice to miasto, w którym oferujemy zabiegi w naszym Instytucie Piękna Beauty Perfect. Wieloletnie doświadczenie, wyszkolony personel oraz profesjonalne wyposażenie, to atuty pozwalające na osiągnięcie najlepszych efektów, umożliwiających pełne zadowolenie każdego klienta.

Stylizacja brwi – na czym polega?

Stylizacja brwi to przede wszystkim nadanie im regularnego kształtu oraz odpowiedniego koloru za pomocą henny. Niemal każdy może się poddać takiemu zabiegowi, gdyż jest mało inwazyjny i nieszkodliwy dla zdrowia. Zachowanie najwyższych standardów higienicznych w naszym gabinecie powoduje, że oferowana przez nas stylizacja brwi i rzęs to zabiegi całkowicie bezpieczne.

Efekty profesjonalnej regulacji brwi

Najbardziej widoczne efekty profesjonalnie przeprowadzonej regulacji brwi to podkreślenie rysów twarzy klientki. Depilacja oraz wyregulowanie linii brwi w połączeniu z henną brwi i rzęs nadają spojrzeniu głębi, jak również optycznie powiększają oczy. Najważniejszą kwestię jednak stanowi to, aby ostateczny efekt był jak najbardziej naturalny i nie zaburzał proporcji twarzy.