Lekarz medycyny

Dostępne zabiegi

Edyta Viscardi – lekarz medycyny, ekspert w dziedzinie medycyny funkcjonalnej, absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Praca na Oddziale Szpitala Uniwersyteckiego, duże doświadczenie w zabiegach medycyny estetycznej i pionierska wiedza z zakresu mikroodżywiania pozwalają zaproponować Państwu szeroką ofertę w ramach zdrowia i urody. Członek Zarządu Polskiej Akademii Dietetyki i Mikroodżywiania i Polskiego Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging,

“Slow aging” to moja myśl przewodnia, która promuje spowalnianie starzenia się w podejściu holistycznym. Łącze dbałość o estetykę ciała i jego zdrowie.

Zapraszam wszystkich tych, którzy świadomie wybiegają w przyszłość i już teraz myślą o zapobieganiu zmianom które pojawiają się wraz z upływem lat.

Usuwanie Zmarszczek
ModelowanieUst
Wypełnianie Zmarszczek
Nawilżenie Dla Skóry
Odtłuszczenie Ciała
Korekta Owalu Twarzy
Nici Liftingujące
Mezoterapia Mikroigłowa
Osocze Bogatopłytkowe
Sculptra Kwas Polimlekowy

Opis zabiegu: Usuwanie zmarszczek

Toksyna botulinowa wstrzyknięta w okolice zmarszczki blokuje przewodzenie impulsów nerwowych i w efekcie skóra wygładza się.

Zabieg

Zabieg usuwania i wypełniania zmarszczek trwa kilka – kilkanaście minut. Jest prawie bezbolesny. działania preparatu następuje na 3-5 dzień po zabiegu, maksymalny efekt rozwija się w ciągu 14 dni od zabiegu. Efekt utrzymuje się około 3-6 miesiecy.

Botoks jest bardzo precyzyjnym narzędziem W zależności od siły mięśni mimicznych Pacjenta a także dobranej dawki preparatu możemy osiągnąć efekt delikatnego rozluźnienia mięśni lub całkowicie wyłączyć ich funkcję. Jest to szczególnie ważna informacja dla Pacjentów, którzy rozważają zabieg z użyciem botoksu ale boją się przerysowanego efektu – przy właściwie dobranej dawce preparatu uzyskujemy ładne, naturalne efekty bez nielubianego „efektu maski”.